آموزش تصویری شنا نشر پانا

11٬000 ‎تومان
بدون مالیات
آخرین موجودی
مرجع:
ROJ_273
نام تجاری:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

آموزش تصویری شنا نشر پانا

شنا ورزش سنگینی به شمار می رود که تمامی عضلات اصلی بدن را در آب به حرکت وا می دارد .این ورزش علاوه بر استفاده از گروه های متعدد ماهیچه ها ، موجب انعطاف پذیری و حفظ نرمی مفاصل به خصوص لگن ،گردن ، شانه ودست و پا می شود .

از مزایای دیگر شنا می توان به کاهش فشار خون اشاره کرد که به نوبه خود موجب کاهش خطر سکته قلبی می شود .

شنا همچنین توان قلب را بالا برده و میزان خون پمپ شده به بدن را افزایش می دهد و همچنین باافزایش جریان خون در ریه ،موجب سوخت کالری بیشتر می شود .

فصل هاي از اين مجموعه آموزشي توسط Brendan Hansen آموزش داده خواهد شد و نوعي از شناي قورباغه را توضيح مي دهد كه براي او سه مدال طلا را به همراه داشته است و مربي دارنده ركورد مسابقات داخل آمريكا ، ركورد المپيك و سري مسابقات حرفه اي مي باشد و در حال حاضر دارنده ركورد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر شناي قورباغه مي باشد . در اين فيلم در حالت آموزشي حركت هاي مربي در حالت هاي كشش به سمت جلو ، حركت هاي پا ، اعمال ريتم در بدنش براي حركت و طرز شنا كردنش در سطح زير آب را بررسي خواهيم كرد . به شش كار بخصوصي كه مربي انجام مي دهد اشاره مي كنيم تا شما هم در شنا كردن از آنها استفاده كنيد . وقتي اين موارد را مي خواهيد ياد بگيريد بهتر است كه همگي را به صورت همزمان اجرا نكنيد . سعي كنيد كه هر موضوع را در يك روز تمرين كنيد و وقتي روي اين تكنيك ها كار مي كنيد بايد در موازات كارهايي باشد كه مربي تان از شما مي خواهد تا آنها را تمرين كنيد نه اينكه اينها را كاملا جايگزين برنامه مربي خود كنيد هميشه اين نكته مهم را به خاطر داشته باشيد . سعي نكنيد از طراحي تكنيكي جديد ترس داشته باشيد .

به تحقيق و تلاش خود ادامه دهيد تا بهترين تكنيك ها را براي شرايط آموزش خود بيابيد . در ديگر فصل ها با كمك آرون پيرسول دارنده ۴ مقام قهرماني در شناي كرال پشت نكات اين نوع شنا آموزش داده مي شود . ما فيلم را در مواردي آهسته پخش خواهيم كرد تا شما به راحتي چگونگي حركت هاي پاي او را ببينيد … چگونه او خود را به جلو مي كشاند و اينكه چگونه او بدنش را داخل آب نگه مي دارد . به شش مورد كليدي كه او اجرا مي كند اشاره خواهيم كرد تا شما بتوانيد در شنا كردنتان به كار ببريد . وقتي اين موارد را در شنا كردن خود وارد سازيد سعي بر اين نداشته باشيد تا همگي را يك باره اجرا نماييد و سعي كنيد هر نكته را در يك روز تمرين كنيد . وقتي روي اين تكنيك ها كار مي كنيد بايد با حركاتي كه مربيتان از شما انتظار دارد هماهنگي داشته باشد ، نه اينكه اينها را جايگزين سازيد . هر يك از اين بخش ها به شما چيزهايي را مي آموزد . از اجراي حركت هاي جديد هراس نداشته باشيد . به بررسي و جستجوي خود ادامه بدهيد تا اينكه سبك مناسب به خود را پيدا كنيد پس با ما همراه شويد و به تماشاي اين مجموعه آموزشي بنشينيد تا حركات آرون پيرسول دارنده سه مدال طلاي شناي كرال پشت را با هم بيبنيم

جزئیات محصول
ROJ_273

مشخصات

نوع دیسک
DVD
تعداد دیسک
1
نظرات
بدون نظر

مشخصات کلی

نوع دیسک
DVD
تعداد دیسک
1

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم