نرم افزار حسابداری میم نسخه پایه نشر نوین پندار

69٬800 ‎تومان
بین 3 تا چهار روز کاری
مرجع:
ROJ_339
نام تجاری:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
اضافه به مقایسه0
توضیحات

نرم افزار حسابداری میم نسخه پایه نشر نوین پندار

شماره مجوز وزارت ارشاد:  8-02147-047564

یک‌پارچه‌سازی مالی در تمام کسب‌وکار‌ها جز موارد ضروری و حائز اهمیت است. استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری نظیر «نرم‌افزار حسابداری میم نسخه پایه» می‌تواند شما را در نظم بخشیدن به حساب و کتاب‌هایتان یاری کند. شرکت مهندسی «نوین پندار» نسخه‌ی پایه‌ی این محصول را در قالب یک حلقه دی‌وی‌دی قابل پخش در سیستم‌های رایانه‌ای، منتشر کرده است.

قابلیت‌های این نسخه از نرم‌افزار میم در شش بخش کلی تقسیم می‌شود: «تعاریف پایه»، «عملیات خرید و فروش»، «عملیات مالی، چک و بانک»، «اول دوره»، «گزارشات» و «سایر امکانات». در بخش تعاریف پایه مفاهیمی از جمله؛ تعریف کالا، گروه کالا و واحد اندازه گیری کالا، تعریف طرف حساب، تعریف حساب های بانکی و تعریف انواع خدمت بیان می‌شود. در بخش عملیات خرید و فروش؛ صدور فاکتور خرید، فروش، بازگشت از خرید، بازگشت از فروش، تنظیم خودکار چاپ فاکتور و گزارشات بر روی کاغذهای A4 و A5، محاسبه اتوماتیک ارزش افزوده در انتهای فاکتور، تعیین تخفیف سطری و کلی در فاکتور و تولید خودکار سند حسابداری برای انواع فاکتور ارائه شده است. دریافت از طرف حساب، ارائه رسید برای کلیه دریافتی‌ها و پرداختی‌ها، عملیات چک، تولید خودکار سند حسابداری برای عملیات مالی فوق، نمایش جدولی از کلیه عملیات مالی، عملیات بانکی در بخش عملیات مالی، چک و بانک قابل بررسی هستند. در بخش اول دوره؛ تعریف موجودی اول دوره صندوق، تعریف موجودی اول دوره حسابهای بانکی، تعریف مانده حساب اول دوره طرف حساب‌ها، تعریف چک‌های دریافتی موجود در صندوق، تعریف چک‌های پرداختی اول دوره و در بخش گزارشات قادر خواهید بود گزارشات مختلفی از جمله؛ گزارش موجودی کالاهای انبار، گزارش کاردکس کالا، گزارش صورتحساب اشخاص، گزارش صورتحساب صندوق، گزارش گردش حسابهای بانکی، گزارش دوره ای خرید و فروش را از سیستم بگیرید. در نهایت با انتخاب این نرم‌افزار امکاناتی از جمله نمایش جدولی کلیه اطلاعات با قابلیت چاپ و جستجو، دفترچه تلفن دسترسی و اتوماتیک، تقویم شمسی، میلادی، قمری، تهیه نسخه پشتیبان و ارزیابی اطلاعات هم در اختیارتان است. 

این بسته نرم افزاری، نسخه پایه از مجموعه نرم افزارهای حسابداری میم منتشر شده از شرکت مهندسی نوین پندار است که برای رفع نیاز به حسابداری، خدمت کاربران ارائه شده است.

جزئیات محصول
ROJ_339

مشخصات

تعداد دیسک
1
نوع دیسک
DVD
سیستم عامل
ویندوز
کنسول
PC
نظرات
بدون نظر
16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

سایر ویژگی‌ها

تعداد دیسک
1
نوع دیسک
DVD
سیستم عامل
ویندوز
کنسول
PC

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم